Blog o záhradných jazierkach

Zdravím tých, s ktorými sme sa osobne stretli, a zdravím aj tých, ktorí si ma našli prvýkrát.

Volám sa Imrich Nagy, som majiteľom webshopu koijazierka.sk a kamenného obchodu „koito“ špecializovaného na jazierkovu techniku. S viac ako 12-ročnou skúsenosťou som sa rozhodol písať blog. Začnem písať blog, aby som sa podelil o moje skúsenosti a dúfajúc, že s tým pomôžem nájsť riešenia na Vaše problémy.

Ešte predtým, ako sa do toho pustíme, chcel by som odpoveď na zopár otázok hneď na začiatku.

Je to nejaká ďalšia nová internetová stránka o záhradných jazierkách?

Aj áno, ale aj nie.

K tomu, aby sme v budúcnosti vedeli poskytovať stále lepšie služby, museli sme pristúpiť k zmene. Rozhodli sme sa rozvoj našej internetovej stránky zobrať do vlastných rúk. K tomu sme však museli spustiť novú stránku www.koijazierka.sk.

Stará stránka www.koito.eu však stále tak isto funguje, ako predtým. Môžete ho využívať, ale nové veci budú len na tejto stránke.

O čom by som chcel písať na mojom blogu?

Rozhodne o užitočných a praktických veciach.

Nielen o tom, aké choroby ohrozujú ryby a tie ako sa dajú liečiť, ale aj o tom, že čo musíme robiť preto, aby naše ryby opäť neochoreli.

Nielen o tom, ako bojovať proti riasam, ale aj o tom, že čo musíme urobiť preto, aby v našom jazierku ich bolo čo najmenej.

Nielen o tom, aké sú filtračné systémy, ale aj o tom, ako vieme doma vyrobiť profesionálne filtračné zariadenia.

A ešte o veľa vzrušujúcich témach.

Ak chcete byť informovaný o všetkých novinkách na blogu, navštívte našu stránku pravidelne, alebo prihláste sa na odber noviniek blogu s kliknutím na tento odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *